Veľké jarné upratovanie zásuviek začína! Takto môžete nájsť veci, ktoré boli roky stratené - Byvaniein.sk

Svet si zvykol na to, že nikto nepohne prstom, kým ho k tomu neprivedie internetová výzva. A my ho práve vytvárame. Volá sa Jedna zásuvka denne a práve teraz sa spúšťa. Nebojte sa, nebudeme vás povzbudzovať, aby ste zaplavili sieť fotografiami vašich pokladov, chceme vám len dať jasný odkaz – môžete upratovať bez odporu. Stačí jedna zásuvka denne a budete prekvapení, aké poklady vaša domácnosť skrýva.

Lekárnička

Jednou z prvých úloh bude vaša lekárnička. Po prvé, prejdite si dátumy exspirácie všetkých liekov a starostlivo si zapíšte do nákupného zoznamu tie, ktoré vypršali. Nemilosrdne zlikvidujte expirované lieky, expirované lieky nielenže strácajú svoju účinnosť, ale môžu mať veľa vedľajších účinkov. Vložte lieky do vrecka a vezmite ich so sebou do lekárne, kde s nimi môžu manipulovať.

Špajza má svojich jasných favoritov

Aj, keď sa uistíte, že vaša špajza je plná čerstvých potravín, niekedy je dobré si ju trochu „pozrieť“ a uistiť sa, že ste na nič nezabudli. Najmä v prípade múky alebo krupice by mohlo byť nepríjemným prekvapením, keď sa do nej vložia mory. Skontrolujte tiež stav konzerv a nemilosrdne vyhoďte všetko, čo vykazuje známky určitej „únavy“.

Koniec záhad

Je to pekné, nie. Nakoniec prejdete celým bytom a zrazu máte v zásuvkách veľa miesta. Tiež ste našli všetko, o čom ste si mysleli, že je už nejaký čas stratené. Objavili ste doma Bermudský trojuholník, v ktorom sa záhadne stratili veci? Výborne. Konečne ste našli chvíľu na objasnenie nevyriešených prípadov, ktoré by vám závidel aj inšpektor Columbo.

Zdroj: thespruce.com, Titulný obrázok: Pixabay.com/StockSnap

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :