Kontakt

Redakcia

Náš tím sa skladá z ľudí, ktorí sú profesionáli vo svojej oblasti, ale aj z ľudí so záujmom o témy ako architektúra, stavba, interiér či záhrada. Naše nadšenie pre bývanie nás priviedlo až sem, a preto sa vám touto cestou snažíme poskytnúť čo najviac zaujímavých a praktických informácií ohľadom daných tém.

Mgr. Lesana Šišková

Písaniu sa venujem už od mala a prešla som si aj viacerými vlastnými projektmi. S nápadom vytvoriť magazín o bývaní sme prišli spolu s manželom kvôli nášmu záujmu o tému bývania, ale aj preto, že sme chceli vytvoriť magazín, kde človek nájde presne tie informácie, čo hľadá, a to aj s pridanou hodnotou.

Mgr. Denisa Štefunková

Dlhoročné skúsenosti s písaním a cestovanie po rôznych kútoch sveta ma priviedli až k spoluautorstvu v redakcii magazínu o bývaní, byvanie.in. Fascinujú ma najmä zahraničné trendy a jednotlivé vnímanie príbytku ako domova v rôznych kultúrach.

Mgr. Patrik Putera

Čo má spoločné písanie a bývanie? Každý, kto chce bývať vo vlastnom, by mal vedieť napísať svoj vlastný príbeh. Presne taký píšem v tejto životnej etape aj ja s mojou rodinkou. Spoločne sme sa totižto pustili do svojpomocnej výstavby rodinného domu. Spoluúčasť na tvorbe obsahu pre magazín byvanie.in preto zo svojho pohľadu vnímam ako zaujímavú a prospešnú pre obe strany.

Ing. František Fatura – záhradný architekt

Rastlinám sa venujem odmala… V detstve som bol nadšeným pozorovateľom a bylinkárom, neskôr pestovateľom a záhradníkom. Nakoniec som však svoju lásku k nim pretavil do samotnej tvorby priestoru tvoreného zeleňou. Záhradu chápem ako rozšírenie obytného priestoru do krajiny.

Petra Hartmannová

K písaniu ma priviedol môj dedko, ktorý celý život pracoval ako novinár. Od písania krátkych príbehov a rozprávok som sa postupne dostávala k umeleckým a spravodajským textom, až sa moje zameranie rozšírilo aj na odbornejšie texty v rôznych témach. Dnes vediem študentský časopis, píšem svoj turistický blog a ponúkam vám svoje tipy a triky pre čo najkrajšie príbytky.

Dominik Parajka

Písaniu článkov sa venujem už od mojich 16 rokov. Baví ma kreovať nové veci a poznávať nepoznané. Tematiku bývania mám rád najmä preto, že je plná noviniek a fascinujúcich riešení. Mnohé z nich pritom môžeme jednoducho využiť aj vo vlastnom bývaní a vytvoriť si tak domov snov.

Kontakty

Redakcia

redakcia@byvaniein.sk

Marketing a PR

marketing@byvaniein.sk

Fakturačné údaje

  • Mgr. Lesana Šišková – vanekova.sk
  • Potôčky 936/84, 91965 Dolná Krupá
  • IČO: 51282607
  • DIČ: 1123766380
  • Bankové spojenie: Slovenská sporiteľňa, a.s.
  • IBAN: SK4309000000005139845414
  • SWIFT: GIBASKBX
  • Číslo živnostenského registra: 110-263456, okresný úrad Bratislava
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :