TOTO JE TERAZ NAJTRENDOVEJŠIA POLOŽKA V KÚPEĽNI - Byvaniein.sk
Plávajúce police sú momentálne trendy pre kúpeľňu: Umývadlá bez oporných nôh sú čoraz obľúbenejšie.

Existujú výhody aj nevýhody

Beznohé umývadlá pripevnené priamo k stene vyzerajú, akoby plávali – podľa toho dostali svoje meno. Nie sú to nové kusy nábytku, ale v poslednej dobe skutočne vzrástli v popularite. Zatiaľ čo predchádzajúce verzie boli vhodné len pre luxusné, moderné kúpeľne, dnes existuje niekoľko typov, takže sa hodia do akéhokoľvek štýlu.

Sú veľmi nápadné, ale zároveň stojí za to uvedomiť si ich nevýhody. Najdôležitejšie z nich je, že pod nimi nie je žiadne skladovanie. Preto sú väčšinou praktické v kúpeľniach pre hostí, menej v izbách používaných väčšou rodinou. V tomto prípade musíme získať ďalšie úložné priestory, ak chceme skryť rôzne toaletné potreby a uteráky. Okrem toho, pred inštaláciou jedného, stojí za to vystužiť stenu, aby podporila väčšiu hmotnosť.

Medzi ich výhody patrí, že robia priestor vzdušnejším, čo sa môže hodiť v menšej kúpeľni. Ich výšku určujeme sami, takže to môže byť dobré riešenie, aj keď sú v rodine menšie deti

Zdroj: bhg.com, Titulná fotografia: Pixabay.com/midascode

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :