Najkrajšie hotely na svete - Amerika - výber redakcie bývanie.in

Najkrajšie hotely sveta: Amerika

/
/

Pred niekoľkými dňami sme sa spoločne s vami vydali na dobrodružnú cestu po najkrajších európskych hoteloch. V súvislosti s nimi sme neopomenuli ani Grandhotel Praha, ktorý sa nachádza v rozprávkovej lokalite pod Tatrami – v Tatranskej Lomnici. Tentoraz sa však za najkrajšími hotelmi sveta vydáme o čosi ďalej. Naše virtuálne kroky totižto smerujú za „veľkú mláku“ do ďalekej Ameriky.

Najkrajšie hotely Ameriky

Ešte predtým, ako prejdeme k jednotlivým hotelom, musíme dodať, že ide o subjektívny zoznam zostavený našou redakciou. Keď by sme sa totižto vydali naprieč celou Amerikou, určite by sme dospeli k zisteniu, že táto krajina má podstatne viac prekrásnych hotelov, ktoré by si dozaista zaslúžili miesto v podobnom rebríčku. Toto je však 10 nami favorizovaných hotelov, ktoré si získali našu priazeň, a to či už pútavou architektúrou, dych berúcim okolím, alebo ich kombináciou.

10. Hotel du Pont, Delaware

Hotel du Pont je jedným z najkrajších a najikonickejších hotelov vo Wilmingtone v Delaware. Vyznačuje sa povestnou eleganciou a tradíciou, čo prirodzene patrí medzi jeho najprestížnejšie vlastnosti. Svojím spôsobom ide o architektonickú ikonu zasadenú do malebného údolia Brandywine.

Elegantná architektúra je jedným z lákadiel Hotela du Pont.
Zdroj obrázka: hoteldupont.com

9. Little Palm Island, Florida Keys

Aj vy by ste chceli občas vypnúť, uniknúť od sociálnych sietí a televízorov a maximálne relaxovať? Ideálnu príležitosť, ako na to, ponúka hotel Little Palm Island na súkromnom ostrove v obľúbenej floridskej lokalite Florida Keys. Síce nepôjde o najlacnejšiu záležitosť, no tráviť dni pod slamenými strechami, na hojdacích sieťach zavesených na palmách, či na ležadlách na pláži, je skutočne prekrásna predstava.

Hotel Little Palm Island je prístupný jedine loďou alebo hydroplánom.
Zdroj obrázka: littlepalmisland.com

8. The Ambassador Hotel Wichita, Kansas

Príbeh tohto populárneho hotela, resp. pôvodnej budovy, sa začal písať už v roku 1926. Dnes ponúka The Ambassador Hotel Wichita všetkým cestovateľom starostlivo vyškolený personál a nádych bohatej histórie spojenej s modernými prvkami.

The Ambassador Hotel Wichita sa nachádza v starej budove Union National Bank. Zdroj obrázka: ambassadorict

7. Mandarin Oriental, New York

Hotel, ktorý je zhmotnením luxusu. Aj tak by sa dal označiť Mandarin Oriental s jeho vynikajúcou polohou a bezkonkurenčným výhľadom na rieku Hudson, Central Park a panorámu Manhattanu. Jednoducho, dokonalá kombinácia štýlu, pohodlia a luxusu.

Pohľad na hotel Mandarin Oriental v New Yorku.
Zdroj obrázka: mandarinoriental.com

6. Melrose Georgetown Hotel, Washington, DC

Melrose Georgetown Hotel vo Washingtone je pozoruhodným rezortom, ktorý v sebe snúbi elegantnú atmosféru s prvotriednymi službami a úžasnými kulinárskymi zážitkami. Pozornosť si zaslúžia aj jeho veľké okná, vďaka ktorým sa môžu hostia kochať neopakovateľným výhľadom na mesto.

Prekrásny výhľad na mesto patrí medzi prednosti hotela Melrose Georgetown.
Zdroj obrázka: melrosehoteldc.com

5. Triple Creek Ranch, Montana

Možno trošku nečakaný výber vzhľadom na predošlé hotely, no na Triple Creek Ranch zo západnej Montany upozorňujeme kvôli jeho rustikálnej elegancii a zalesnenému prostrediu, v ktorom sa nachádza. Nekonečné možnosti outdoorových aktivít spolu s poskytovaním vysoko personalizovaných služieb dozaista ocení nejeden milovník prírody.

Jeden z výnimočných pohľadov, ktorý sa vám naskytne pri návšteve Triple Creek Ranch.
Zdroj obrázka: triplecreekranch.com

4. The Ritz-Carlton Half Moon Bay, California

Hotel The Ritz-Carlton Half Moon Bay je navrhnutý a postavený tak, aby pohľad naň bol priam dychberúci. Nachádza sa na vrchole členitého oceánskeho útesu v Severnej Kalifornii, len 30 minút od San Francisca a Silicon Valley.

Hotel The Ritz-Carlton Half Moon Bay ponúka doslova a do písmena dychberúci pohľad.
Zdroj obrázka: ritzcarlton.com

3. Post Ranch Inn, California

Hotel Post Ranch Inn je situovaný na vrchole útesov Big Sur nad Tichým oceánom. Hostí zaujme najmä tým, že ide o miesto ideálne pre romantiku a relaxáciu. Nemožno však opomenúť ani jeho zaujímavú rustikálnu eleganciu a pohodlie, čo spoločne s neopakovateľným výhľadom ponúka svojim hosťom.

Post Ranch Inn sa môže pochváliť jedinečným výhľadom na oceán a hory.
Zdroj obrázka: postranchinn.com

2. Amangiri, Utah

Hotel Amangiri je zasadený v Canyon Point v Južnom Utahu, konkrétne v chránenom údolí s úžasným výhľadom na Národný pamätník Grand Staircase-Escalante. V súvislosti s týmto úžasným miestom stojí za zmienku centrálny bazén s nádherným výhľadom, hlboké kaňony navôkol a pozoruhodné púštne scenérie, kam len vaše oči dovidia.

Toto prekrásne púštne prostredie ponúka aj luxusné kempingové miesto Camp Sarika.
Zdroj obrázka: aman.com

1. Bellagio, Las Vegas

Kto by nepoznal legendárny hotel Bellagio v Las Vegas, na ktorý sa príde pozrieť snáď každý návštevník povestného „mesta hriechu”. Tento prekrásny hotel so zakriveným talianskym dizajnom má hodnotu 1,6 miliárd dolárov. Pozornosť jeho návštevníkov pútajú aj charakteristické fontány situované pred hotelom.

Snáď najikonickejší hotel v Las Vegas a určite aj jeden z najkrajších hotelov Ameriky.
Zdroj obrázka: bellagio.mgmresorts.com

Ktorý americký hotel je vaším favoritom?

Našli ste medzi nami vybranými najkrajšími hotelmi Ameriky vášho favorita, alebo patrí vaše srdce inému, ktorý je pre vás zároveň jedným z najkrajších hotelov sveta? Mali ste príležitosť niektorý z nich už aj navštíviť? Budeme nesmierne potešení, keď sa s nami podelíte o vaše názory, skúsenosti, zážitky a odporúčania.

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :