Ako si zariadiť obývaciu izbu v záhrade? - Byvaniein.sk
Pergola

Moderné záhradné pergoly s otočnými lamelami sú skutočným multifunkčným záhradným náradím „všetko v jednom“. Svoju obývaciu izbu môžete rozšíriť smerom do záhrady aj v samostatnom dizajne, rozsah funkcií, pre ktoré môže byť použitá, je takmer nekonečná.

Uľahčujú premenu vašej záhrady na modernú kuchyňu pre rodinné varenie, spoločné obedy a komunitné akcie. Pri záhradnom bazéne si môžete vytvoriť pohodlný pavilón na odpočinok a opaľovanie, alebo ak pracujete z domu a hostíte vo svojom dome veľa kolegov, môžete si dokonca zariadiť záhradnú kanceláriu. Pergola je ideálna aj do domácej posilňovne, garáže alebo zimnej záhrady.

Pergola pri bazéne fotka Freepik.com

Moderné pergoly – od štandardných až po luxusné, individuálne riešenia – slúžia širokému spektru potrieb zákazníkov. Tieto žalúzie sú teraz k dispozícii v otočnom alebo posuvnom podprsnom systéme, ako aj s textilnými alebo plachtovými strechami.

Pergoly sú vybavené vykurovacími panelmi, LED osvetlením, hi-fi systémom, mobilným inteligentným ovládaním alebo dokonca sklenenými bočnými žalúziami, aby bolo vaše pohodlie ešte všestrannejšie.

Pri navrhovaní pergol je dôležité zamyslieť sa nad tým, na akú funkciu ich chcete používať. Musíte sa rozhodnúť, či chceme doma postavenú pergolu alebo samostatnú pergolu. Musíme premýšľať nad rozmermi oblasti, ktorá má byť zatienená, a teda aj pergoly. Keď s tým všetkým skončíme, odborník nám pomôže určiť typ, orientáciu a vetranie pergoly, ako aj vybrať príslušenstvo, ktoré najviac potrebujeme.

zdroj: Otthon.hu, Titulný obrázok: Pixabay.com

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :