Vytvorte si vo vašej kúpeľni relaxačnú oázu pokoja - Byvaniein.sk

Keď sa povie relax, pre každého to znamená niečo iné. Medzi obľúbené relaxačné činnosti mnohých z nás však patrí dlhý a voňavý kúpeľ. Či už s knihou v ruke, alebo pri sviečkach, je len na vás, ako si horúci kúpeľ vychutnáte.

Poďme sa spoločne pozrieť na niekoľko tipov, ako si v kúpeľni poriadne oddýchnuť. Vytvorte si s nami domáci wellness a doprajte si chvíľu pre seba. 

Wellness vo vlastnej kúpeľni

Pripraviť si v kúpeľni príjemnú a pohodovú atmosféru nebolo nikdy jednoduchšie. Dnes už predsa máme toľko možností. Je pri tom jedno, či máte veľkú kúpeľňu, alebo menej veľkorysý priestor. Vytvorte si odpočinkovú zónu v akejkoľvek kúpeľni.

Bublinky a sviečky

Niekedy stačí naozaj málo na to, aby sme sa cítili ako v hotelovom wellness. Stačí mať vaňu, pár sviečok a hocijaký sprchový gél. A čo tak skúsiť penu či soľ do kúpeľa? Už len samotný horúci kúpeľ totiž dokáže upokojiť našu myseľ, a keď sa k tomu pridá tlmené svetlo sviečok a bublinky, môže to byť naozaj príjemný zážitok.

Komfort masážnej vane

Pre ešte väčší luxus a komfort sa na trhu objavujú už dlhšie rôzne hydromasážne vane, ktoré sú vybavené hydromasážnym systémom. Práve vďaka masážnym tryskám vám také vane poskytnú dokonalý relaxačný zážitok.

Zaujímavé novinky na trhu

Ak chcete svoj domáci wellness pozdvihnúť na vyšší level, zaujímavou voľbou pre vás môžu byť hydromasážne alebo vírivé vane s chromoterapiou. Výnimočnosť týchto produktov spočíva v tom, že si v nich môžete pomocou diaľkového ovládania nastaviť obľúbenú farbu, jej odtieň či intenzitu svetla.

Svetelná terapia

Táto svetelná terapia umocňuje zážitok z masážneho kúpeľa a uvoľňuje nielen naše svaly, ale aj myseľ. Vaňový systém má v tomto prípade svoje prednastavené programy, z ktorých si viete jednoducho vybrať, napríklad automatická zmena farieb, ich miešanie atď. 

To svetlo však nie je iba “na parádu”, ako sa hovorí. Pôsobenie farebného svetla

má totiž liečebné a rehabilitačné účinky, no tento farebný efekt isto uvítate aj pri každodennej relaxácii.

Takéto masážne a vírivé vane vás tak budú príjemne masírovať tam, kde to je potrebné, a pomôžu vám tak uvoľniť svalové napätie. Takisto stimulujú krvný obeh a metabolizmus a prispievajú k celkovému uvoľneniu mysle.

Ako relaxujete vy?

A ako relaxujete vy? Dávate prednosť perličkovému kúpeľu, hydromasážnym pomôckam, horúcemu kúpeľu s partnerom, alebo si ho radi užívate sami s dobrou knihou v ruke? 🙂

Za fotografie a informácie o hydromasážnych vaniach ďakujeme firme ARTTEC s. r. o. Ak si chcete pozrieť či dokonca vyskúšať rôzne hydromasážne a vírivé vane naživo, nájdete ich v Tetčiciach.

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :