Hľadáte dokonalú práčku? Vyberte si Miele - Byvaniein.sk

Práčka patrí medzi základné domáce spotrebiče. Pri kúpe novej práčky má však množstvo ľudí dilemu: ponuka na trhu je značne široká a zrejme každá z bežných značiek má svojich fanúšikov, ale aj odporcov.

 

Dokonalá starostlivosť o vašu bielizeň

 

Prečo však ostať pri bežných značkách, keď môžete svojej bielizni (a sebe) dopriať tej najvyšší luxus v podobe práčky Miele? Práčky tohto nemeckého výrobcu luxusných domácich spotrebičov ponúkajú naozaj vysokú úroveň prania a to pri zachovaní ekologických a energetických štandardov A++ až A+++. S práčkou Miele bude o vašu bielizeň postarané účinne a šetrne zároveň. A to bez ohľadu na to, či pôjde o tričká a ich háklivú potlač tričiek, posteľnú bielizeň, alebo čokoľvek iné.

 

Poďme sa teraz pozrieť na niektoré z predností práčok Miele. Najskôr vás určite zaujme elegantný a moderný dizajn, vďaka čomu sa práčka Miele stane hotovou ozdobou vašej kúpeľne, či práčovne. Obzvlášť v kombinácii so sušičkou Miele. A keď budete chcieť práčku spustiť, poteší vás jednoduché ovládanie pomocou senzorických tlačidiel.

 

Množstvo užitočných technológií

 

Prvý dojem z práčok Miele je tak viac ako skvelý. Poďme sa im však pozrieť „pod kapotu“. Ako všetky spotrebiče Miele aj ich práčky sú testované na priam extrémnu životnosť 20 rokov! Ak ste pri iných značkách pochybovali o životnosti ich práčok, s Miele môžete tieto pochybnosti zahodiť za hlavu.

 

Okrem spomínanej energetickej úspore sa práčky Miele vyznačujú aj šetrením pracieho prostriedku a aviváže. To všetko vďaka systému CapDosing, ktorý sa postará o vždy optimálne a presné dávkovanie.

 

Čo je najväčšou nočnou morou súvisiacou s práčkou? Že tej vašej potečie voda a vytopíte nielen seba, ale aj susedov pod vami. To s práčkami Miele nehrozí, keďže sú vybavené systémom kontrolujúcim prívod vody, ktorý dokáže rozpoznať prípadné netesnosti, či vodu v pracej vani. Pýtate sa ako veľmi je tento systém spoľahlivý? Tak, že za prípadné jeho zlyhanie počas 20 rokov znáša náklady samotný výrobca. Tomu sa hovorí dôvera!

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Monkey Business / Stock.adobe.com

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :