Ako osviežiť miestnosť fľašou vody? Stačí urobiť toto - Byvaniein.sk

V tomto období horúčav mnohí ľudia veľmi trpia extrémne vysokými teplotami. Samozrejme, nie je veľmi múdre používať klimatizáciu 24 hodín denne. Nielenže riskujete, že budete mať na konci mesiaca obzvlášť vysoký účet za elektrinu, ale môže to byť tiež rýchlo škodlivé pre zdravie. A práve preto vám ponúkneme ideálny tip: Jednoduchá fľaša vody dokáže účinne osviežiť obývaciu izbu. Aj keď to znie zvláštne, je to riešenie, ktoré funguje úžasne. Určite si ho osvojíte až do konca leta!

Proces je veľmi jednoduchý: Stačí naplniť fľašu vodou z vodovodu a potom ju na niekoľko hodín vložiť do mrazničky. Akonáhle voda úplne zamrzne, vyberte fľašu a položte ju pri nohy postele. Osvieži okolitý vzduch, ktorý dýchate, a pomôže vám rýchlejšie zaspať. Je zrejmé, že ide len o krátkodobé riešenie. Táto metóda môže byť vyvinutá ešte optimálnejšie pomocou ventilátora. Podrobnosti vám prezradíme v nasledujúcom odseku. Samozrejme nezabudnite dať pod fľašu napríklad nejakú misku aby voda čo steká po odmrazujúcej fľaši nešla na podlahu alebo koberec.

Ak nemáte doma klimatizáciu, môžete použiť túto metódu na chladenie miestnosti. Na druhej strane, aby ste ju mohli použiť, je potrebné mať ventilátor. Trik je jednoduchý: ponorte handričku alebo malý uterák do studenej alebo dokonca ľadovej vody. V ideálnom prípade naplňte misku vodou a vložte do nej kocky ľadu. Vyžmýkajte uterák tak, aby bol trochu vlhký, a potom ho položte na ventilátor. Po zaschnutí ho často vymieňajte. Keď ste pri tom, aby ste miestnosť ešte viac osviežili, zaveste premočené plachty pred okno. Prievan bude oveľa chladnejší a do miestnosti vstúpi príjemný vánok!

Titulný obrázok: Pexels/Steve Johnson

 

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :