Využite naplno potenciál predsiene tou správnou zostavou - Byvaniein.sk
Vstupná hala v modernom dome s bielym nábytkom a zrkadlom

Uvedomujete si skrytú dôležitosť predsiene? Veď ide predsa o vstupnú bránu do vašej domácnosti! A tak by ste k jej zariaďovaniu mali pristupovať. Nielen po estetickej stránke, využite aj jej funkčné možnosti.

Predsieni sa nevyhne žiadna vaša návšteva. Preto jej prikladajte dostatočnú dôležitosť. Možnosti sú zaujímavé či už z dizajnových stránok, alebo ako skvelé miesto na pomerne veľké úložné priestory.

Predsieňové zostavy toho ukryjú veľa

Veľkú dôležitosť pri jej zariaďovaní hrajú rozmery miestnosti. Pre úsporu miesta sú ideálne predsieňové zostavy. Tie môžu pozostávať z viacerých kúskov nábytku. Chýbať by nemalo určite veľké zrkadlo, aby ste sa vedeli ešte pred odchodom z domu zladiť či jednoducho skontrolovať.

Nezabúdajte, že čím viac vešiakov sa vám v rámci nej podarí zaobstarať, tým menej priestoru zaberú veci v skriniach. Pozor však na správne nastavenie ich výšky, aby bola manipulácia s oblečením bezproblémová pre vás aj pre návštevy. Veľkým pomocníkom je skrinka na topánky, ktorá by mala byť schopná ukryť aspoň 8 párov. Svoje úlohy splní aj praktická polica. Hodiť sa vám bude aj zásuvka, kde budete mať vždy po ruke napríklad obuvák, dáždnik, šály, rukavice, šatky či iné doplnky. Bonusom je stolička alebo taburet na ľahšie vyzúvanie a obúvanie.

Šatníkové skrine ťahajte do výšky

Je jasné, že predsieň bude slúžiť len na uloženie vášho nevyhnutného a najčastejšie využívaného oblečenia. Na všetko ostatné vám potom poslúžia väčšie šatníkové skrine. A tie oceníte aj pri väčších návštevách hlavne v zimnom období, kedy odev zaberá oveľa viac miesta. Pri ich výbere dávajte pozor na rozmery miestnosti, ťahajte skrine skôr do výšky, aby ste ušetrili každý centimeter. Potom už je len na vás či sa vyberiete cestou vstavaného, alebo voľne stojaceho prevedenia. Z dizajnovej stránky odborníci odporúčajú umiestniť jednodverovú skriňu do detských alebo hosťovských izieb, kde očakávame umiestnenie menšieho množstva vecí. Najčastejšie sa využívajú dvojdverové prevedenia vhodné do štandardne veľkých izieb. Viacdverové skrine nájdu svoj priestor skôr v spálňach.

Zdroj obrázku: santiago silver / Stock.adobe.com

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :