Stojí menej ako štvorizbový byt v Prahe: Ostrov sa predáva s domom a so služobníctvom - Byvaniein.sk

Na stránkach realitných kancelárií nájdeme v Prahe množstvo ponúk štvorizbových bytov, ktorých cena presahuje hodnotu ostrova v Strednej Amerike. Aspoň tam si môžete vychutnať exotiku za peniaze a ako uvádza portál Ladbible, tento raj s viac ako dvoma hektármi ponúka pôdu na kľúč, kokosové palmy, banánovníky a dokonca aj rozhľadňu. Koľko bude stáť kúpa ostrova?

Miesto je cenovo dostupné a jeho hodnota je 439 000 eur, čo zodpovedá 10 520 070 Sk. „Výhľadom zo všetkých smerov dominuje čistá modrozelená voda. Krásne východy a západy slnka v tejto oblasti robia výhľady za úsvitu a súmraku ešte dramatickejšími,“ uvádza sa na webovej stránke spoločnosti.

Na ostrove sa nachádza dom s tromi spálňami, dvoma kúpeľňami, jedálňou, barom, obývacím priestorom a na druhej strane ostrova je aj ubytovanie pre personál. Sú ochotní tu zostať s novými majiteľmi. Okolo ostrova sa vinie chodník, ktorý majiteľom ponúka pokojné prechádzky medzi domovmi sťahovavých motýľov. Svoje čaro má aj 8-metrová vyhliadková veža, ktorá umožňuje návštevníkom pozrieť sa cez oceán do vzdialeného dažďového pralesa.

zdroj: Obkec.sk, Titulný obrázok: Pixabay.com/51581

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :