Kde všade môžete mať úložný priestor aj v menšom byte? - Byvaniein.sk

Len málokto by povedal, že má doma toľko priestoru, koľko považuje za ideálne. Niektorí sú v tomto len „rozmaznaní“, ale pre niekoho to platí objektívne. Áno, hovoríme teraz o tých, ktorí bývajú v menších bytoch. A zameriame sa na úložný priestor.

Predsieň a sedacia súprava

Zariadiť si menší byt tak, aby v ňom bolo nielen dostatok priestoru na život, ale aj dostatok priestoru na uskladnenie všetkého možného, je často naozaj náročnou úlohou. Obzvlášť ak potrebujete doma uskladniť aj rôzne „špeciality“, napríklad dokumenty týkajúce sa vášho podnikania ak má vaša firma „len“ virtuálne sídlo a firemné dokumenty tak skladujete doma. Ale nebojte sa, s našimi tipmi to zvládnete.

Našim prvým tipom je: začnite v predsieni! Tá predsa nemusí byť dizajnovo úplne dokonalá, takže kľudne ju zaplňte skriňami, otvorenými policami a ďalším úložným priestorom. Uvidíte, koľko vecí tak zmestíte už do vašej predsiene.

A čo vaša sedacia súprava? Má aj úložný priestor? Ak áno, rozhodne sa ho nebojte využiť. Môžete v ňom uskladniť napríklad rôzne veci, ktoré pravidelne používate. Nebudú na očiach, ale stále budú poruke.

Na skrini, pod posteľou a v kuchyni

Praktickými sú aj rôzne úložné škatule. Ak ich umiestnite na vrch vysokých skríň, budú tak ideálnym úložným priestorom na uskladnenie rôznych „sezónnych“ vecí, napríklad pekných vianočných girlánd.

Alternatívou sú plastové boxy. Ak si ich zakúpite v prevedení s kolieskami, môžete pomocou nich vytvoriť praktický úložný priestor pod vašou posteľou (ak ho sama nemá). Práve vďaka kolieskam bude vysúvanie a zasúvanie týchto boxov naozaj ľahké aj ak budú plné.

Samostatnou kategóriou je úložný priestor v kuchyni. Toho treba naozaj veľa. Nielen na samotné potraviny, ale aj na rôzne kuchynské náčinie. Preto je obzvlášť v malých bytoch najlepšie siahnuť po kuchyni na mieru. Šikovný dizajnér ju navrhne tak, že v nej budete mať maximum možného úložného priestoru.

Zdroj obrázka: Autor: Iuliia Sokolovska / Stock.adobe.com

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :