JEDNODUCHÝ TRIK, AKO UDRŽAŤ VÁŠ DOMOV UPRATANÝ - Byvaniein.sk
Počuli ste už o hodinovej metóde? Ak nie tak, teraz je ten správny čas ju spoznať, pretože vám to pomôže udržať váš domov čistý.

Niekedy máme pocit, že jeden deň by nestačil na upratanie a upratovanie našich domovov. Ale ak naplánujeme úlohy, môžeme prácu dokončiť kúsok po kúsku bez toho, aby sme sa namáhali. Hlavná vec je určiť malú plochu, miestnosť alebo len jej časť každý deň a vyhradiť si na to hodinu. Je to skutočne efektívne riešenie, pomocou ktorého môžeme posilniť aj naše sebavedomie.

Do mesiaca sa náš domov zmení, všetko pomaly zapadne na svoje miesto a odteraz bude pre nás jednoduchšie zabrániť tomu, aby sa naše bezprostredné okolie stalo chaosom. Môžete si dokonca vytvoriť zoznam, aby ste lepšie pochopili, čo zostalo. Môžete dokonca naplánovať, aby vás hodinky upozornili, keď vyprší hodina.

Cieľom je pravidelne upratovať všade bez toho, aby ste sa príliš namáhali.

zdroj: ApartmentTherapy, Titulná fotografia: Pixabay.com/6581245

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :