Zvažujete kúpu záclon? Poznáme výhody a nevýhody - Byvaniein.sk

V minulosti bolo úplne nemysliteľné, aby dom nebol vybavený záclonami a závesmi. Ale časy sa menia. Alebo nie? Pozrime sa na všetky výhody a nevýhody.

PRE: Jedinečný pocit súkromia

Či už bývate v bytovom dome alebo bývate vo veľkom rodinnom dome na dedine, pravdepodobne viete, že vaše súkromie je veľmi dôležité. Sotva by ste našli materiál, ktorý dokáže do miestnosti vpustiť dostatok svetla pri zachovaní potrebnej úrovne súkromia vo vnútri domu. Závesy vám ponúkajú dostatok pohodlia a intimity po celý deň.

PROTI: Ako moja prababička

Napriek tomu, že existujú jemné materiály bez akéhokoľvek vzoru, mnohí ľudia majú stále pocit, že ak si kúpia záclony, ich byt sa zmení na živé múzeum. Záclonové koľajnice a žaby všetkého druhu vystrašujú milovníkov priestoru a minimalizmu, možno ich niekedy aj táto myšlienka prebudí zo sna. Milujete nekonečný priestor a nevadí vám, že do Vašeho bytu bude vidieť? Nekupujte záclony.

PRE: Štýlový doplnok

Opäť nebudeme hovoriť o záclonách s bláznivým vzorom, ktoré sa vám už v puberte snažila ponúknuť Vaša suseda, a nazývali ste to zdvorilo slovom „toto“. Záclony neodmysliteľne patria k dizajnu interiéru a môžu podčiarknuť celkový dojem z miestnosti. Viete si predstaviť spálňu ako zo sna bez záclon?

zdroj: www.revistaad.es, Titulný obrázok: Freepik.com

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :