V kuchyni je dôležitá funkčnosť aj dizajn - Byvaniein.sk

Kuchyňa je v prvom rade účelová miestnosť, ale nedá sa jej v určitej miere uprieť aj reprezentatívna funkcia. Nie je tak výrazná ako v prípade obývacej izby, ale určite sa aj vám veľakrát stalo, že ste namiesto obývačky skončili s návštevou pri káve v kuchyni. Nielen kvôli takýmto prípadom je tak potrebné, aby kuchyňa bola nielen funkčná, ale aj pekná.

Pracovná doska

Vyššie uvedené sa samozrejme týka všetkých súčastí kuchyne. Zoberte si napríklad kuchynskú pracovnú dosku, ktorá je jedným z najviac namáhaných prvkov nielen v kuchyni, ale aj v celej domácnosti. Obzvlášť v prípade, že kuchyňu plánujete naozaj aktívne využívať, by ste si mali pre pracovnú dosku vybrať materiál, ktorý dokáže dlhodobo odolávať opotrebovaniu.

Skvelou voľbou je napríklad výnimočná Dekton pracovná doska. Ide o druh keramiky, ktorý dokonale spĺňa to, čo sme spomínali v úvode, že kuchyňa musí kombinovať skvelú funkčnosť s pôsobivým dizajnom. Presne to totiž kuchynská pracovná doska Dekton robí vďaka svojim kvalitatívnym vlastnostiam a výnimočnému dizajnu.

Spotrebiče

Úroveň kuchyne určujú aj použité spotrebiče. Ak chcete v tomto smere naozaj top kvalitu, vyberte si spotrebiče Miele. So spotrebičmi tohto prestížneho nemeckého výrobcu bude váš čas v kuchyni strávený varením a pečením skutočným zážitkom. A aj po dizajnovej stránke budú hodnotnou súčasťou vašej novej kuchyne.

Úchytky

Rozoberať každú súčasť kuchyne by zabralo veľa času, preto si dáme už len jeden príklad, ktorý názorne ilustruje, že v kuchyni záleží na každom detaile. Ide o úchytky. Bez ohľadu na to, či preferujete klasické úchytky, alebo uprednostňujete moderné zapustené prevedenie, prípadne bezúchytkové otváranie aj takáto „drobnosť“ môže ovplyvniť nielen dizajn, ale aj funkčnosť celej kuchynskej linky.

Zdroj obrázka: Julia Vadi / Stock.adobe.com

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :