Úložné riešenia pre malé kuchyne. 5 nápadov, ako vytvoriť miesto a zorganizovať priestor - Byvaniein.sk
Malá kuchyňa – zdroj Freepik.com

Malé kuchyne môžu byť skutočnou výzvou, pokiaľ ide o organizáciu a úložný priestor. Avšak s niekoľkými inteligentnými nápadmi a riešeniami môžete efektívne využiť každý centimeter a zorganizovať priestor tak, aby bol funkčný a esteticky príjemný. S týmito piatimi tipmi to zvládnete.

Využite steny

Ak máte obmedzený priestor na zemi, nainštalujte poličky, regály alebo skrinky na stenu, kde si môžete uskladniť hrnce, panvice, taniere, poháre a ďalšie kuchynské potreby. Takéto úložné riešenia vám umožnia využiť steny a vytvoriť viac miesta na pracovnej ploche.

Využite priestor pod pultom

Pod pultom sa skrýva množstvo nevyužitého priestoru. Inštalácia vysúvateľných košov, policiek alebo držiakov na náčinie môže vytvoriť úložný priestor pre kuchynské pomôcky, panvice, dosky na krájanie a ďalšie predmety. Týmto spôsobom budú vaše veci dobre zorganizované a ľahko dostupné.

Kreatívne riešenia pre skrinky

Skrinky môžu byť inteligentne využité na zvýšenie úložného priestoru. Použite výsuvné zásuvky, ktoré vám umožnia lepší prístup k predmetom vo vnútri skriniek. Využite organizéry na panvice, veko hrncov a ďalšie kuchynské potreby. Môžete tiež inštalovať stojany alebo držiaky na poháre na vnútorných stenách skriniek.

Skladovacie riešenia pod sedákom

Ak máte v kuchyni priestor na sedenie, využite ho na úložný priestor. Kúpte stôl alebo sedaciu súpravu s výsuvnými zásuvkami alebo úložnými priestormi pod sedákom. Tento priestor môžete využiť na uskladnenie jedálenského riadu, uterákov, obrusov alebo iných vecí, ktoré nepotrebujete často.

Výklopné stoly alebo barové pulty

Ak máte malú jedálenskú časť, môžete použiť výklopné stoly alebo barové pulty, ktoré možno zložiť alebo zavesiť na stenu, keď nie sú potrebné. Týmto spôsobom ušetríte miesto a získate príležitosť využiť priestor pre iné účely, keď nepotrebujete jedálenský stôl.

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :