Hľadáte dizajnové riešenie interiéru? Stavte na skryté zárubne! - Byvaniein.sk

Doba klasických zárubní je takmer preč, v posledných rokoch majú veľkú konkurenciu v podobe skrytých zárubní, ktoré už nezodpovedajú súčasným trendom v oblasti dverí. Okrem toho môžu byť v dizajne úplne bez podšívky aj vo variante s jemným vizuálnym rámom.

Ako už názov napovedá, ide o zárubňu, ktorá nepriťahuje pozornosť. Naopak. Je v jednej rovine s priečnikom a umožňuje, aby dvere presne zapadli do steny. Nemá klasické obloženie a je skrytá v stene.

Uvažujete o kúpe skrytých zárubní, ale nie ste si istí, či ich môžete využiť doma? Potom vedzte, že skryté zárubne je možné použiť ako v klasickej tehlovej stene, tak aj v sadrokartónovej priečke. Čistý priechod je 600-1000 mm pre jednokrídlové dvere a 1250-2050 mm pre dvojkrídlové dvere. Výška sa pohybuje buď v štandardných rozmeroch 1970 a 2100 mm, alebo v atypickom rozmere od 1975 do 3700 mm.

Konštrukcia tejto skrytej zárubne tvorí pevnú a zároveň skrytú hranu priechodného otvoru. Keď sa pre to rozhodnete, dbajte na presnosť a čistotu stavebného otvoru, do ktorého ho zapadnete. Nezabudnite na starostlivosť počas montáže.

 

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :