Neutrácajte svoje peniaze za tieto inovácie. Sú to vyhodené peniaze - Byvaniein.sk

Keď hovoríme o renováciách, nie je to vždy lacné. Chcete sa uistiť, že míňate na správnych miestach, aby ste pridali hodnotu a zabezpečili slušnú návratnosť, ak sa rozhodnete predať Vašu nehnuteľnosť.

Svetlá snímača pohybu

Svetlá snímačov pohybu majú zmysel z bezpečnostných dôvodov vonku, ale ich pridanie dovnútra je len plytvanie. Nie všetci majitelia domov ich chcú vo svojich domovoch.

zdroj Getty Images

Koberce od steny k stene

Koberce môžu znieť útulne, ale vynaložíte veľa peňazí, aby ste ich vyčistili, najmä ak trpíte alergiami. Navyše, veľa ľudí dnes uprednostňuje podlahy z tvrdého dreva.

Modernizovaná údržba domu

Výmena systémov domácej údržby, ako je ohrievač vody alebo strecha, je často štandardnou praxou pre väčšinu majiteľov domov. Pokiaľ však ide o ďalší predaj, veľa zo svojej investície sa vám nevráti.

Nástenné maľby a tapety

Nástenné maľby a tapety sa môžu zdať ako lacný upgrade domu, ale nie je to najlepšia investícia, ak plánujete predať svoj priestor v budúcnosti. Odstránenie tapety alebo maľby môže byť drahé a potenciálni kupujúci do toho nemusia chcieť investovať.

Dizajn a príslušenstvo

Váš domov stratí hodnotu, ak zmiešate veľa rôznych dizajnov. Mať farmársku kuchyňu a modernú obývaciu izbu spôsobí, že sa váš domov bude cítiť nekonzistentne, takže sa držte návrhov a príslušenstva, ktoré spolupracujú.

Špeciálne vstavby

Jedinečné predmety, ako napríklad vstavané akvárium, môžu priniesť vašu osobnú radosť, ale keďže si vyžadujú veľa údržby, môžu sa stať prekážkou pri predaji nehnuteľnosti.

 

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :