Moderná spálňa a prvky na jej doplnenie - Byvaniein.sk

Spálňa je jedným z hlavných miest v dome, pretože práve tu relaxujeme po náročnom dni a naberáme silu. Preto by táto miestnosť mala byť čo najpohodlnejšia a útulnejšia, a preto stojí za to zvážiť jej vyplnenie do najmenších detailov.

Prvkov, ktoré doplnia modernú spálňu, je pomerne veľa a tentoraz sa zameriame na tri z nich – prehozy, závesy a drevené interiérové ​​dekorácie.

Prehozy na posteľ

Je pekné, keď je posteľ úhľadne prikrytá krásnym prehozom. Jednofarebný alebo s originálnou 3D potlačou, mramor a s vyobrazením rastlín – kvalitné prehozy na posteľ skvele doplnia spálňu pre deti aj dospelých a ochráni posteľnú bielizeň pred prachom.

Môžete si vybrať poťahy zo zamatu, prírodnej bavlny, alebo zateplené – s prídavkom silikónových vlákien a iných materiálov. Sú príjemné na dotyk a okamžite vytvárajú pocit pohodlia. Existujú jednoduché a dvojité veľkosti, ako aj detské veľkosti, takže si môžete ľahko vybrať tú správnu možnosť pre seba.

Závesy

Ďalší detail, ktorý je v miestnosti okamžite viditeľný a zdôrazňuje jej štýl. Závesy vytvárajú atmosféru relaxu, útulnosti a ústrania. No okrem krásy majú aj praktický význam: chránia pred slnečnými lúčmi, svetlom nočných svetiel a reklamných nápisov a tlmia zvuky prenikajúce cez otvorené okno.

Husté modely zo zamatu a etamínu udržujú v spálni teplo v chladnom období a tenké závesy z organzy alebo sieťoviny doplnia okno a dodajú interiéru ľahkosť.

Závesy môžu byť rôznych typov: tieňovanie, čipka, v pokojných odtieňoch a s jasnou 3D potlačou. Vyberte si farbu, materiál a veľkosť, ktorú potrebujete, v závislosti od vašich osobných potrieb a preferencií. Napríklad do malej spálne sa hodia svetelné závesy, do priestrannejšej môžete zvoliť masívne závesy a doplniť ich krehkými závesmi.

Drevené dekorácie do interiéru

Náležitú pozornosť treba venovať aj stenám v spálni. Panel na stenu z prírodného dreva bude ideálnou dekoráciou! Mandaly, stromy života, obrazy prírody, symboly a nápisy, ako aj viaczložkové maľby naplnia miestnosť prirodzenosťou a pokojom! Drevo je navyše hypoalergénny materiál.

Drevené obrazy sa ľahko pripevňujú na obojstrannú pásku alebo malé klince, pretože výrobky sú veľmi ľahké. Drevo sa navyše bude hodiť do každého interiéru. Môžete si vybrať odtieň dreva pre konkrétny dizajn.

Vyrezávané fotorámiky budú skvelým miestom na umiestnenie tých najlepších spomienok a panel do detskej izby v podobe obľúbeného zvieratka alebo auta poteší malého pána izbičky.

Usporiadanie spálne je jednoduchšie, ako sa zdá. Ozdobte hlavné časti miestnosti: okná – s nádhernými závesmi, steny – originálnymi obrazmi a oživte posteľ štýlovým prehozom!

Odoberať
Upozorniť
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Výška div potrebná na povolenie bočnej lišty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :